czwartek, 2 października 2014

Dobra gra polaków w lidze europy

Najlepsza wiadomość z dzisiejszego dnia to druga wygrana Legii w Lidze Europy. Warszawiacy zwyciężyli na wyjeździe Tranzosporem. Drużyna z Turcji uważana za faworyta grupy nie poradziła sobie z Polakami. Turków pogrążył Kucharczyk. Legia po bramce zaczeła się już tylko bronić. Szkoda bo mogli by wygrać więcej. Myślę, że już nie tej bariery bycia outsajderem w Europie.

Krótko ale bardzo dobrze zagrał Łukasz Teodorczyk. Wszedł 92 minucie i w tej samej minucie strzelił gola na 3-1 dla Dynama Kijów. Ukraincy wygrali z Steaua. Szukała zagrał niż Łukasz. Zagrali również Krychowiak. Jego Sevilla zremisowało 2-2 z HNK Rijeka . Polak zagrał równy mecz. Torrino Glika wygrało 1-0 z Kopenhagą. Kamil dobrze bronił bramki swojego bramkarza

facebook: Paszczak o sporcie